ÇED Başvuru Bilgilendirme Formu Çevre/İzin Lisansı Başvuru Formu
HABERLER
Tüm Haberler
HABER VE DUYURULARIMIZ
YUSUF ERNUR tarafından SAMSUN İLİ KAVAK İLÇESİ, MAHMUTLU KÖYÜ LÜĞEP SÜLÜKGÖLÜ MEVKİİ 2 ADA 7 PARSEL üzerinde işletilmesi planlanan BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ KAPASİTE ARTIŞI(50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) faaliyeti için SAMSUN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'nden ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR kararı alınmıştır.

YUSUF ERNUR tarafından SAMSUN İLİ KAVAK  İLÇESİ, MAHMUTLU KÖYÜ LÜĞEP SÜLÜKGÖLÜ MEVKİİ 2 ADA 7 PARSEL üzerinde işletilmesi planlanan  BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ KAPASİTE ARTIŞI(50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) faaliyeti  için SAMSUN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'nden ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR kararı alınmıştır.

Çevre danışmanlık hizmetlerini yürüttüğümüz OMV SAMSUN Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kozluk Beldesi Terme / SAMSUN adresinde işletilen SAMSUN DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ için emisyon ve derin deniz deşarjı konularında ÇEVRE İZNİ BAŞVURUSU yapılmıştır.

Çevre danışmanlık hizmetlerini yürüttüğümüz OMV SAMSUN Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kozluk Beldesi  Terme / SAMSUN adresinde işletilen SAMSUN DOĞALGAZ KOMBİNE ÇEVRİM SANTRALİ  için emisyon ve derin deniz deşarjı konularında ÇEVRE İZNİ BAŞVURUSU yapılmıştır.

SAMSUN İL ÖZEL İDARESİ tarafından Samsun İli Ondokuz Mayıs İlçesi İstiklal Mahallesi 443 ada ve 1 nolu parsel üzerinde yapımı planlanan 19 MAYIS ENGİZ HAVAALANININ PİST UZUNLUĞUNUN 350 m. UZATILMASI projesi için SAMSUN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'nden ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR kararı alınmıştır.

SAMSUN İL ÖZEL İDARESİ tarafından Samsun İli Ondokuz Mayıs İlçesi İstiklal Mahallesi 443 ada ve 1 nolu parsel üzerinde yapımı planlanan 19 MAYIS ENGİZ HAVAALANININ PİST UZUNLUĞUNUN 350 m. UZATILMASI projesi için SAMSUN ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ'nden ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR kararı alınmıştır.

GÜLSEN KARAOĞLANOĞLU TARAFINDAN GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ, SARAÇLI MAHALLESİ KİRAZLIK MEVKİİNDE İŞLETİLMESİ PLANLANAN BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ (50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) PROJESİ İÇİN EÇED SİSTEMİNDEN ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI ALINMIŞTIR.
GÜLSEN KARAOĞLANOĞLU TARAFINDAN GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ, SARAÇLI MAHALLESİ KİRAZLIK MEVKİİNDE İŞLETİLMESİ PLANLANAN BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ (50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) PROJESİ İÇİN EÇED SİSTEMİNDEN ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI ALINMIŞTIR.
ABDUSSELAM ÇAĞRICI TARAFINDAN GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ, SARAÇLI MAHALLESİ KİRAZLIK MEVKİİNDE İŞLETİLMESİ PLANLANAN BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ (50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) PROJESİ İÇİN EÇED SİSTEMİNDEN ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI ALINMIŞTIR.
ABDUSSELAM ÇAĞRICI TARAFINDAN GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ, SARAÇLI MAHALLESİ KİRAZLIK MEVKİİNDE İŞLETİLMESİ PLANLANAN BROİLER PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ (50000 ADET PİLİÇ/PERİYOT) PROJESİ İÇİN EÇED SİSTEMİNDEN ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR KARARI ALINMIŞTIR.
Sayfalar : 1 2 3 4
 
ÇEVRETEK - ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ MÜH. DAN. İNŞ. TAAH. SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
Karadeniz Mah. Gazi Cad. Süer Apt. No:141/6 İlkadım / SAMSUN
Tel: 0 362 431 92 34 - Fax: 0362 432 64 97
info@cevretekmuhendislik.com.tr